שיטת הדירוג שלנו

המטרה

להיות אתר הדירוג המוביל בישראל לעסקים, המציג בשקיפות מלאה חוות דעת אמתיות רק מלקוחות שקיבלו שירות. בנוסף, להוות תו איכות בינלאומי לעסקים מובילים, עליהם אנחנו ממליצים לכם כלקוחות לבחור בהם.

האמון

חשוב לנו שיהיה בינינו אמון מלא! אמון כזה שאתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם נכון בכל עסק באתר, כי חשוב לנו שתבחרו בראש שקט ושלא תגלו הפתעות לא נעימות, ותתחרטו על הבחירה שעשיתם.

הדרך

אנחנו בודקים את כל העסקים שמבקשים להצטרף אלינו לאתר, דרך בדיקת רישום העסקים במוסדות הרשמיים במדינה, איסוף חוות דעת מלקוחות אחרונים, פגישה עם בעל העסק והסכמת בעל העסק לחוקי האתר. 

עסקים מובחרים

הדרך להיות עסק מובחר ב starslike לא קלה. כל עסק שרוצה להיות עסק מובחר אצלנו, יצטרך לצבור 100 המלצות חיוביות עם ציון מינימלי של 4.5 כוכבים ומעלה או להיבדק על ידינו בבדיקת לקוח סמוי, בכדי לקבל את תו האיכות שלנו, וכדי שאתם הלקוחות, תקבלו את השירות הטוב ביותר לו ציפיתם!

הירשמו לאתר וקבלו הטבות מיוחדות

מה אתם מרוויחים כלקוחות שלנו?

איכות – העסקים המובחרים באתר התחייבו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת השירות ללקוח, איכות המוצר / שירות, והמחיר.

זמינות – אנחנו ב StarsLike מקפידים על מענה מהיר לכל פנייה שלכם לעסק או אלינו, כי הזמן שלכם חשוב לנו. זמינות העסקים המובילים באתר הם מהגבוהים ביותר מכל פלטפורמה אחרת. 

להוביל – העסקים המובילים שלנו מציבים לעצמם רף חדש בכל פעם, עבורכם.

החיוך שלכם – רמת השירות ואיכות המוצרים תמיד יעמדו לנגד עיניהם של העסקים המובילים שלנו, כדי שאתם תחייכו בכל עסקה שתעשו איתם.

שקיפות – חשוב לעסקים המובילים שלנו ולנו ב StarsLike לקבל המלצה אחרי כל עסקה, בין אם היא חיובית לשמחתנו או שלילית לצערנו. שתפו אותנו בהמלצה שלכם, זה חשוב להם וללקוחות חדשים.